Bodrum Prep2Go

İNGİLİZCE VE İSPANYOLCA KONUŞMA EĞİTİMLERİMİZ

KİTAP - DEFTER KULLANMADAN

image1

Katılımcılarımız sistemimize kaydolduktan sonra kendi kullanıcı adı ve şifreleriyle çalışacakları, tarafımızca takip edilen, portalımıza giriş yaparak birkaç gün sesli çalışma yaptıktan sonra derse gelmeye başlıyor.

GRAMER KURALLARINI EZBERLEMEDEN

image2

Anadilimizi öğrendiğimiz mantığa benzerlik gösteren eğitimlerimizi ilk dersten itibaren konuşarak yapıyoruz, derste not almaya gerek kalmadan teknolojik imkanları kullanıyoruz.

BİRE BİR ÖZEL DERS VEYA KÜÇÜK KONUŞMA GRUPLARI

image3

Tüm katılımcılarımız ilk bir aylık dönemde eğitimlerine özel dersle başlayıp devam edebileceği gibi arzu ederlerse seviye ve çalışma tempolarına uygun bir gruba yönlendirebiliyoruz.

image4

İHTİYACA YÖNELİK PROGRAMLAR

Prep2Go'da, zaman konusunda sıkıntı yaşayan fakat yabancı dil konuşmak isteyen kişilere,  ilk dersten itibaren, tamamen konuşma odaklı ve ihtiyaca yönelik eğitim programları hazırlayarak, hızlı ve etkili bir şekilde çözüme giderek gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.

image5

ESNEK DERS SAATLERİ

Bire bir özel ders sayesinde katılımcılara esnek saatlerde eğitim alma olanağı sağlayan Prep2Go sistemimizle, işadamları, yöneticiler, çalışanlar, ev hanımları, denizciler ve her yaş grubundan yetişkinlerin yabancı dil eğitimi ihtiyacına yönelik çözümler sunuyoruz. 

image6

AKADEMİK SINAVLARA HAZIRLIK

Üniversitelerin proficiency sınavları ile TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilerin ihtiyacına yönelik olarak, kişiye özel, bire bir eğitim programları hazırlıyoruz.  Ayrıca; İspanyolca eğitim gören veya İspanya'da ERASMUS programıyla eğitimine devam edecek olan öğrencilerin dil konusundaki ihtiyaçlarına yönelik çözümler de sunuyoruz.